קליניקות מרכז מח - Brain Center

במסגרת מרפאות המומחים של איכילוב טופ – מרפאות פרטיות- פועל "מרכז המח" המאגד תחת קורת גג אחת עשרות מומחים בתחום מחלות והפרעות הקשורות למח ומערכות העצבים. פניה ל"מרכז המח" מאפשרת על ידי פניה לטלפון אחד אפשרות להיות מנותב למומחה מוביל בתחום הבעיה בעתיה פנה האדם ליעוץ. כמו כן, שיתוף הפעולה בין קבוצת מומחים בתחום המח מאפשרת יעוץ נח ומהיר בין מומחים שונים או הפניה להמשך טיפול ויעוץ בהתאם לממצאי הבדיקה וצרכי המעקב.
לדוגמא, פניה בשל תופעות עצביות או נפשיות/ רגשיות ל"מרכז המח" בטלפון: 077-7779222 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. יענה על ידי איש צוות המרכז שיקבל פרטיים כלליים ויתייעץ עם המנהל הרפואי של המרכז אשר ימליץ על המטפל המתאים ביותר. חולה עם אירועים הקשורים לנפש והתנהגות יופנה לפסיכיאטר, פסיכוגריאטר או מומחה בתחום של הפרעות קשב וזיכרון, וזאת לפי הבעיה שתוארה. לאחר פגישה ראשונית עם מומחה בתחום קיימת אפשרות ליעוץ בתוך המרכז בין הרופאים או הפניה למומחה נוסף במרכז או מחוצה לו על מנת לתת מענה רחב ומקצועי ככל האפשר.
דוגמא נוספת, פניה בשל הפרעות תחושה, חולשה, רעד, הפרעת שיווי משקל, בעיות ראיה או כאב תיבדק על ידי נוירולוג בכיר ומנוסה ועל פי הממצאים הראשוניים יופנה הפונה למומחה לטרשת נפוצה, כאב, אפילפסיה או שבץ, כולם רופאים בכירים מאוד וחברי "מרכז המח". במידה ובבדיקות ימצא גידול מוחי או הפרעה נפשית, יופנה החולה להמשך ברור לנוירוכירורג או פסיכיאטר – גם הם חברי המרכז.
שיתוף פעולה בין עשרות מומחים בתחום הפרעות המח מאפשר שיפור ניכר באיכות הברור והטיפול בהפרעות הקשורות במח ומקדם טיפול רב מקצועי מודרני ומהיר.
טלפון אחד לעשרות מומחים בתחום המח – אבחון מקצועי ומהיר – טיפול איכותי ומודרני, זמינות גבוהה ויעוץ בין תחומי, ליווי ותמיכה בדרך להחלמה.
העיקר הבריאות ואין תחליף למקצוענות, זמינות ורגישות כאשר הבריאות נפגעת.

פרופ. ניר גלעדי
מנהל רפואי, מרכז המח – איכילוב טופ

 

לרשימת רופאים במרכז המח